MAX40-100.0C Datasheet PDF
| Tillverkare | Förpackningsgrupp | Beskrivning | Temperatur | |
|---|---|---|---|---|
| MDE-Semiconductor | 100.00V; 5.0A ;40000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications |